HoryZonty 

festival horského filmu a dobrodružstva 

Ďalšie informácie

Anketa

Majú návštevníci festivalu vlastne nejaký vzťah k adrenalínovým športom?

Outdoorové športy – čiže športy v prírode sú hlavným motívom druhého ročníka festivalu HoryZonty. Na návštevníkov sme sa cez prestávku obrátili s otázkou, či na ňom boli i minulý rok a aký majú vzťah k adrenalínovým športom.

anketa

Yanina Šedivá, 26 rokov, Rusko/Trenčín

Tento rok som prišla do Trenčína, takže som na festivale prvýkrát. K športom v prírode má vzťah môj manžel a ja sa len prizerám. Festival sa mi páči a filmy ma moc bavia. Páči sa mi aj atmosféra.

anketa

Martin Zhoř, 26 rokov, Třebíč

Na festivale som prvýkrát. Outdoorové športy milujem, hlavne všetky, ktoré sa týkajú hôr. Sám leziem po skalách a horách a mojou druhou vášňou je snowbording. Minulý rok som bol v Chamonix, v podstate celý rok, tak som si užil. Teraz sa chcem vydať do talianska.

anketa

Zuzana Mošková, 21 rokov, Púchov

Na festivale som prvýkrát. Adrenalínové športy nerobím, ale veľa turistikujem. Mám prechodené Vysoké a Nízke Tatry a Fatru. Času až tak veľa nie je, ale hlavne cez víkendy sa snažím zájsť do tých hôr.

anketa

Ján Vanko, 51 rokov, Stará Turná

Áno, na festivale som prvýkrát. K outdoorovým športom mám pasívny vzťah. Prišiel som, lebo sa mi veľmi páči príroda a športy v nej. Žiadny zo športov nepreferujem, v podstate sa mi páči skoro všetko.

anketa

Mária Habaníková, 18 rokov, Trenčín

Minulý rok som bola na festivale pozrieť len lyžiarske filmy. Teraz som prišla na celé filmové bloky. Adrenalínové športy sa mi veľmi páčia, ale určite nie som taká odvážna ako horolezci a rafteri vo filmoch. Ale tento rok by som chcela trošku začať s freeskiingom. Zatiaľ len lyžujem.

anketa

Miroslav Kočiš, 21 rokov, Trenčín

Bol som aj na minuloročnom festivale. Najviac z outdoorových športov mám vzťah asi k turistike. Chodím po horách dosť často. V auguste som dokonca robil nosiča vo Vysokých Tatrách.

(bp)